Adviseurs en contact

Met goed advies bijdragen aan uw bedrijfsdoelstellingen. Dat is ons doel. Onze adviseurs staan voor u klaar. U kunt hen telefonisch of per mail bereiken. Uiteraard kunt u ook het contactformulier invullen. Dan nemen wij contact met ú op.



Noord-Holland:

Naam adviseur
Specialisme
Telefoonnummer
Mobiel
E-mailadres
: Jacques Janissen
: Specialist Inkomen & Zorg
: +31(0)20 301 79 88
: +31(0)6 11 01 50 79
: jacques.janissen@aon.nl

Noord Nederland:

Naam adviseur
Specialisme
Telefoonnummer
Mobiel
E-mailadres
: Marcel Staghouwer
: Specialist Inkomen & Zorg
: +31(0)20 301 87 85
: +31(0)6 25 08 62 75
: marcel.staghouwer@aon.nl

Zuid-West Nederland:

Naam adviseur
Specialisme
Telefoonnummer
Mobiel
E-mailadres
: Wilfred Meulmeester
: Specialist Inkomen & Zorg
: +31(0)113 24 25 75
: +31(0)6 11 01 52 36
: wilfred.meulmeester@aon.nl

Midden Nederland:

Naam adviseur
Specialisme
Telefoonnummer
Mobiel
E-mailadres
: Jos Walraven
: Specialist Inkomen & Zorg
: +31(0)30 694 29 16
: +31(0)6 54 36 75 93
: jos.walraven@aon.nl

Midden Nederland en Bouw:

Naam adviseur
Specialisme
Mobiel
E-mailadres
: Paul Verweij
: Specialist Inkomen & Zorg
: +31(0)6 25 08 62 62
: paul.verweij@aon.nl

Zuid-Oost Nederland

Naam adviseur
Specialisme
Telefoonnummer
Mobiel
E-mailadres
: Louis van Asten
: Specialist Inkomen & Zorg
: +31(0)492 58 18 76
: +31(0)6 11 01 52 44
: louis.van.asten@aon.nl

Zuid Nederland en Zorgverzekeringspecialist

Naam adviseur
Specialisme
Telefoonnummer
Mobiel
E-mailadres
: Elice van Hal
: Specialist Inkomen & Zorg
: +31(0)76 531 34 34
: +31(0)6 11 01 52 08
: elice.van.hal@aon.nl

Service en contact